سبد خرید 0
جستجوی پیشرفته
جستجو بر اساس قیمت (تومان)
بر اساس رنگ

تجهیزات آشپزخانه

هود های طرح ال سی دی دکمه ای، هود طرح ال سی دی لمسی و ریموت کنترل،و هود مورب دو شیشه ریموت دار و لمسی هر سه محصول دارای ضمانت ، گاز پنج شعله شیشه ای به همراه ضمانت نامه ، و سینک دوقلو استیل و گرانیتی همگی در مجموعه مینیمال .

مشاهده اطلاعات بیشتر ...
جستجو در نتایج : فقط نمایش کالاهای موجود :
مرتب سازی بر اساس : تعداد نمایش :

تجهیزات آشپزخانه | فروش انواع تجهیزات آشپزخانه

آشپزخانه جزو نقاطی از منزل به شمار میرود که بیشترین میزان رفت و آمد را به خود اختصاص داده است و همچنین استفاده زیادی از وسایل موجود در آشپزخانه میشود. همین دو عامل یعنی رفت و آمد بالا و همچنین استفاده زیاد از وسایل ایجاب میکند تا برای تهیه تجهیزات آشپزخانه دقت زیادی به خرج دهید. کلیه تجهیزات آشپزخانه باید از کیفیت بالایی برخوردار باشند تا در صورت استفاده مکرر و دائم خراب نشده و یا با افت کیفیت مواجه نشوند. اما تجهیزات آشپزخانه گذشته از کیفیت باید از عملکر  مناسبی نیز برخوردار باشند. عملکرد تجهیزات آشپزخانه بسیار مهم است زیرا عملکرد مناسب تجهیزات میتواند آسایش  بیشتری را برای ساکنین در هنگام استفاده از آنها به همراه داشته باشد.

خرید تجهیزات آشپزخانه

برای خرید تجهیزات آشپزخانه تناسب آنها با دکوراسیون داخلی را در کنار کیفیت، دوام و کارایی  در نظر داشته باشید. برخی از تجهیزات آشپزخانه وجود دارند که طرح و مدل آنها میتواند تاثیر زیادی بر روی دکوراسیون داخلی داشته باشد که در نتیجه بهتر است تا در خرید این تجهیزات دقت لازم را به خرج دهید. دکوراسیون های مدرن و همچنین کلاسیک هر یک به تجهیزات آشپزخانه متناسب با خود نیاز دارند تا فضای داخلی بهتر و زیباتری را بوجود آورند.

تجهیزات آشپزخانه

فروش اینترنتی تجهیزات آشپزخانه

امروزه و با استقبال گسترده مردم فروشگاه اینترنتی مینیمال اقدام به فروش اینترنتی تجهیزات آشپزخانه  نموده است که این موضوع باعث شده تا کلیه محصولات این فروشگاه علاوه بر تهران به دیگر شهرهای کشور نیز ارسال شود.

قیمت تجهیزات آشپزخانه

قیمت تجهیزات آشپزخانه تحت تاثیر برند آنها متفاوت خواهد بود. برخی از برندها به دلیل کیفیت بالایی که دارند از قیمت به مراتب بالاتری نیز برخوردار هستند. خارجی و ایرانی بودن نیز در قیمت تجهیزات آشپزخانه تاثیر گذار هستند و معمولا این تجهیزات خارجی هستند که از قیمت بالاتری برخوردار میباشند. 

نمایش همه
علاقه مندی ها ()